kt mladinaSmeh, igra, pogovor, druženje, molitev, prijateljstvo ... to so besede, ki zelo dobro opišejo naša mladinska srečanja. Vsako soboto zvečer se mladi zberemo v župnišču na našem tedenskem srečanju. Druženje začnemo z molitvijo, nato pa nadaljujemo s pogovorom ali kakšno dejavnostjo. Vedno znova ob različnih temah odkrivamo nove stvari in hkrati z osebnimi izkušnjami bogatimo drug drugega. Dejavni smo celo leto, vendar pa nikoli ne pozabimo na praznovanje rojstnih dni in pripravo temu primernih presenečenj. Skratka, ni nam dolgčas.

Pridi! Čakamo te!

Dsc01061 mladinci

V spodnjem oknu si lahko ogledate čudovit film, ki ga je o ex-gangsterju, Johnu Pridmoru posnel mladi umetnik iz Ptuja David Sipoš.

{youtube}_FXhIjs-XVk{/youtube}

(Avtor: David Sipoš, vir: YouTube)

Župnijski urad Dornava

Dornava 128a