Človek se dobro počuti v prijetni družbi. Tako je zmeraj bilo. Dobra družba je zlata vredna. Pri tem igra zelo pomembno vlogo tudi urejenost prostora.

Lepa in urejena cerkev vernemu človeku pomaga, da se osredotoči na to kar je božje. cistilke 1 MediumUrejenosti in lepote župnijske cerkve se ne bi dalo ohraniti brez pridnih žensk, ki vsak teden z veseljem skrbijo, da se župljani dobro počutijo pri sveti maši.

Dovolj razlogov je, da jim izrečemo zahvalo. Pogosto to rečemo iz navade, ker se tako spodobi, ne da bi pri tem veliko mislili. Ali pa občutimo zahvalo kot dolžnost. Resnična zahvala je več kot stvar vljudnosti ali medsebojna trgovina. Srečanje, ki se je zgodilo v nedeljo 16. decembra ob 17.00 uri pa je bilo znamenje naše hvaležnosti za vaše zastonjsko delo. Najlepši del prijetnega srečanja je tisti, ki ga slika ne more izraziti.

Veseli in navdušeni smo, ker ste za našo župnijo skriti zaklad! Hvala!

cistilke 4 Medium cistilke 3 Medium